Strap-on Squirting

8,800 LEK

Siguron squirting! Dildo realiste, e zbrazët me testikuj dhe një rrip të zgjatur. Dildoja e fryrë bie në sy për shkak të detajeve të saj realiste dhe për shkak të asaj se sa realiste ndihet gjithashtu. Funksioni shtesë i shiringës siguron një ndjenjë realiste të mahnitshme të spermës. Mund të vishet nga një burrë ose një grua.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05452600000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Siguron squirting! Dildo realiste, e zbrazët me testikuj dhe një rrip të zgjatur. Dildoja e fryrë bie në sy për shkak të detajeve të saj realiste dhe për shkak të asaj se sa realiste ndihet gjithashtu. Funksioni shtesë i shiringës siguron një ndjenjë realiste të mahnitshme të spermës. Mund të vishet nga një burrë ose një grua.

Strap-on Squirting

8,800 LEK

Out of stock