Strap-On Solid Bending Dong

4,000 LEK

Dildo ngjyre lekure, me pak hark dhe me shirita elastik per ta fiksuar me mire.
Dildo ka nje gjatesi prej rreth 18 cm dhe nje diameter 3.7 – 4.1cm! Materiali: PVC

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05059000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo ngjyre lekure, me pak hark dhe me shirita elastik per ta fiksuar me mire.
Dildo ka nje gjatesi prej rreth 18 cm dhe nje diameter 3.7 – 4.1cm! Materiali: PVC

Strap-On Solid Bending Dong

4,000 LEK

Out of stock