-30%

Strap-on Skyler Double Harnas

Çmimi origjinal qe: 8,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,950 LEK.

Kjo parzmore e dyfishtë lidhëse ju bën të mundur depërtimin në partnerin tuaj! Vishni këtë parzmore në kombinim me dy dildo ose vibratorë me kupë thithëse. Parzmore është e rregullueshme për një përshtatje të mirë dhe të rehatshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: CN-14-0531-20 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Kjo parzmore e dyfishtë lidhëse ju bën të mundur depërtimin në partnerin tuaj! Vishni këtë parzmore në kombinim me dy dildo ose vibratorë me kupë thithëse. Parzmore është e rregullueshme për një përshtatje të mirë dhe të rehatshme.

Strap-on Skyler Double Harnas

Çmimi origjinal qe: 8,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,950 LEK.

Out of stock