Strap-On me vibrim RC

8,400 LEK

Mbajtëse rripi me një vibrator të lëvizshëm 7 mënyra vibrimi përmes telekomandës I papërshkueshëm nga uji Vibrator me gotë thithëse Parzmore të rregullueshme E përsosur për tërheqje, kënaqësi lezbike ose lidhje me të! Parzmore me rrip me një vibrator të lëvizshëm – RC Vibrating Strap-On nga YouToys. Parzmore e rregullueshme e rripit ka një unazë për mbajtjen e sigurt të vibratorit me kupën e thithjes dhe mbajtjen e tij në vend. Lëkundësi i lakuar mrekullisht, i cili është perfekt për stimulimin e pikës G / pikës P, mund të ndërrohet me çdo vibrator / dildo tjetër që ka një filxhan thithës. 7 mënyrat e vibrimit mund të kontrollohen lehtësisht përmes telekomandës (diapazoni: 8 metra). Modalitetet e dridhjeve mund të rregullohen nga të buta në të fuqishme. Ky vibrator është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se mund të shijohet edhe gjatë argëtimit të lagësht. Mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë. Përfshin një bateri (CR2032) për telekomandën.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05506470000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Mbajtëse rripi me një vibrator të lëvizshëm 7 mënyra vibrimi përmes telekomandës I papërshkueshëm nga uji Vibrator me gotë thithëse Parzmore të rregullueshme E përsosur për tërheqje, kënaqësi lezbike ose lidhje me të! Parzmore me rrip me një vibrator të lëvizshëm – RC Vibrating Strap-On nga YouToys. Parzmore e rregullueshme e rripit ka një unazë për mbajtjen e sigurt të vibratorit me kupën e thithjes dhe mbajtjen e tij në vend. Lëkundësi i lakuar mrekullisht, i cili është perfekt për stimulimin e pikës G / pikës P, mund të ndërrohet me çdo vibrator / dildo tjetër që ka një filxhan thithës. 7 mënyrat e vibrimit mund të kontrollohen lehtësisht përmes telekomandës (diapazoni: 8 metra). Modalitetet e dridhjeve mund të rregullohen nga të buta në të fuqishme. Ky vibrator është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se mund të shijohet edhe gjatë argëtimit të lagësht. Mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë. Përfshin një bateri (CR2032) për telekomandën.

Strap-On me vibrim RC

8,400 LEK

Out of stock