Strap-on Kinx the Extender

5,500 LEK

 • Me shume shpejtësi
 • Realistic Dong
 • Mbërthimi elastik
 • Një madhësi përshtatet më së shumti
 • Gjatësia: 20.5 cm
 • Diametri perreth: 16.5 cm
 • Bel: 71 – 114 cm
 • Materiali: PVC, elastike dhe lidhëse metalike
 • Bateria nuk përfshihet.
Availability: Në gjëndje SKU: 55078910 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

 • Me shume shpejtësi
 • Realistic Dong
 • Mbërthimi elastik
 • Një madhësi përshtatet më së shumti
 • Gjatësia: 20.5 cm
 • Diametri perreth: 16.5 cm
 • Bel: 71 – 114 cm
 • Materiali: PVC, elastike dhe lidhëse metalike
 • Bateria nuk përfshihet.
Strap-on Kinx the Extender

Strap-on Kinx the Extender

5,500 LEK

In stock