Strap-on King Cock Play Hard

7,820 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: PD-5631-23 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me rripa të rregullueshëm të belit me vinyl dhe pajisje të forta metalike, kjo parzmore gjithanshëm funksionon më së miri me shumicën e dildos-thithjeve të gotës King Cock. Thjesht shtrydhni bazën e thithjes së filxhanit të dildos në vrimën qendrore të parzmore, rregulloni rripat e belit deri sa të bëhet parzmore para trupit tuaj dhe shijoni kënaqësinë!

Strap-on King Cock Play Hard

7,820 LEK

Out of stock