-30%

Strap-on Hollow

Çmimi origjinal qe: 12,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,400 LEK.

Dildo realiste, e zbrazët me testikuj të fryrë dhe parzmore të shtrirë. Mund të vishet në penis për më shumë gjatësi dhe rrethi ose të përdoret për argëtim të nxehtë. Mbajtësi i rripit është i rregullueshëm.

Availability: Në gjendje SKU: 05437800000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo realiste, e zbrazët me testikuj të fryrë dhe parzmore të shtrirë. Mund të vishet në penis për më shumë gjatësi dhe rrethi ose të përdoret për argëtim të nxehtë. Mbajtësi i rripit është i rregullueshëm.

Strap-on Hollow

Çmimi origjinal qe: 12,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,400 LEK.

In stock