-30%

Strap-on Harness Garter

6,160 LEK

AJO mund ta veshë atë për argëtim lezbike ose kunj. Parzmore e rregullueshme ka një dildo të lëvizshme. Dildo me glans ekstra të mëdhenj dhe një filxhan thithës – mund të përdoret gjithashtu më vete dhe madje pa duar. Mund të ngjitet në parzmore me të vërtetë shpejt për shkak të unazës dhe kunjave të shtypit në parzmore. Unaza do të thotë gjithashtu që çdo dildo / vibrator me një filxhan thithës mund të ngjitet në parzmore. Mbajtësi i rripit mund të rregullohet, është forcuar në pjesën e pasme për mbështetje dhe gjithashtu ka shiritat e pezullueshëm të heqshëm. Përfshihen edhe një palë çorape. Dildo 16,5 cm e gjatë, gjatësia e futjes 14,6 cm, Ø 3,8 cm. TPR, najloni, vinili, metali, ABS.

Availability: Në gjendje SKU: 05390400000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

AJO mund ta veshë atë për argëtim lezbike ose kunj. Parzmore e rregullueshme ka një dildo të lëvizshme. Dildo me glans ekstra të mëdhenj dhe një filxhan thithës – mund të përdoret gjithashtu më vete dhe madje pa duar. Mund të ngjitet në parzmore me të vërtetë shpejt për shkak të unazës dhe kunjave të shtypit në parzmore. Unaza do të thotë gjithashtu që çdo dildo / vibrator me një filxhan thithës mund të ngjitet në parzmore. Mbajtësi i rripit mund të rregullohet, është forcuar në pjesën e pasme për mbështetje dhe gjithashtu ka shiritat e pezullueshëm të heqshëm. Përfshihen edhe një palë çorape. Dildo 16,5 cm e gjatë, gjatësia e futjes 14,6 cm, Ø 3,8 cm. TPR, najloni, vinili, metali, ABS.

Strap-on Harness Garter

6,160 LEK

In stock