Strap-On Double Thruster

11,400 LEK

Vibratori i madh (17 cm) është i harkuar dhe përdoret për të penetruar partnerin. Vibratori i vogël (9 cm) penetron partnerin që e mban veshur. Të dy kanë vena të theksuara dhe 10 nivele vibrimi që mund të kontrollohen nga një telekomandë.

Availability: Në gjendje SKU: 05930950000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Vendose dhe shijoje argëtimin me partnerin tënd!

·         Vibrator me rrip me 2 vibratorë

·         Penetrim për të 2 personat

·         Perfekt për luajtje rolesh

·         Rripi mund të përshtatet

Të dy personat do e kene të mundur ta shijojnë këtë sepse ka 2 vibratorë – një i madh nga jashtë dhe një më i vogël nga brenda.

Vibratori i madh (17 cm) është i harkuar dhe përdoret për të penetruar partnerin. Vibratori i vogël (9 cm) penetron partnerin që e mban veshur. Të dy kanë vena të theksuara dhe 10 nivele vibrimi që mund të kontrollohen nga një telekomandë. Telekomanda mund të vendoset tek rripi në mënyrë që duart të jene të lira. Ka 12 vrima në rrip në menyre qe perimetri të zgjerohet nga 78 cm në 108 cm. Rripi është 96 cm i gjatë dhe mund të përshtatet. Materiali: silikion, ABS, PU. Bateritë porositen veçmas: 3 x Micro/AAA.

Strap-On Double Thruster

11,400 LEK

In stock