Strap-on Double Dildo LoveToy

5,400 LEK

Penetues i dyfishtë i rregullueshëm i zbrazët unisex 6 inç.
Dildo me rrip të dyfishtë depërtues me sonda vaginale dhe anale.
Rrip i rehatshëm dhe i sigurt i bërë nga PVC pa latex, pa ftalate.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 4440 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Penetues i dyfishtë i rregullueshëm i zbrazët unisex 6 inç.

Dildo me rrip të dyfishtë depërtues me sonda vaginale dhe anale.

Rrip i rehatshëm dhe i sigurt i bërë nga PVC pa latex, pa ftalate.

Gjatësia: 7. inç
Gjatësia e futjes: 5 inç
Madhësia maksimale e parzmores: 38 inç
Diametri i kanalit: 1.5 inç
Gjatësia e brendshme: 4 inç

Strap-on Double Dildo LoveToy

5,400 LEK

In stock