Strap Doggy Style

1,880 LEK

Me rripin Frisky Ass Up Position, seksi i stilit doggystyle është më i lehtë, më i rehatshëm dhe ju lejon të depërtoheni më thellë për një stimulim më të mire të pikës G dhe klitorit. Vendoseni rripin në ijet tuaja dhe partneri juaj do tju tërheqë. Tani ju jeni gati për një veprim të thellë e të kënaqshme! I rehatshëm dhe i lehtë për tu përdorur, ky rrip i thjeshtë gjithashtu lahet në lavatriçe.

Availability: Vjen së shpejti SKU: ae111 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me rripin Frisky Ass Up Position, seksi i stilit doggystyle është më i lehtë, më i rehatshëm dhe ju lejon të depërtoheni më thellë për një stimulim më të mire të pikës G dhe klitorit. Vendoseni rripin në ijet tuaja dhe partneri juaj do tju tërheqë. Tani ju jeni gati për një veprim të thellë e të kënaqshme! I rehatshëm dhe i lehtë për tu përdorur, ky rrip i thjeshtë gjithashtu lahet në lavatriçe.

Matjet: 76.2 cm gjatësia, 10.2 cm gjerësia

Materiali: Poliester dhe neopren

Ngjyra: E zezë

Strap Doggy Style

Strap Doggy Style

1,880 LEK

Out of stock