Stmulues klitori Fifty Shades of Gray

8,800 LEK

Orgazma rozë kënaqet me teknologjinë Pleasure Air!
Stimuluesi i thithjes së klitorit me pulsator kompakt nga seria Hearts & Flowers nga Fifty Shades of Grey. Në një dizajn elegant të petaleve të trëndafilit dhe me teknologjinë Pleasure Air për orgazma intensive në asnjë kohë.

Availability: Në gjendje SKU: 54019170000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pulsator i vogël në një dizajn petale trëndafili
Teknologjia Pleasure Air në 10 intensitete
I papërshkueshëm nga uji
I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë
Përfshirë një çantë magazinimi

Orgazma rozë kënaqet me teknologjinë Pleasure Air!
Stimuluesi i thithjes së klitorit me pulsator kompakt nga seria Hearts & Flowers nga Fifty Shades of Grey. Në një dizajn elegant të petaleve të trëndafilit dhe me teknologjinë Pleasure Air për orgazma intensive në asnjë kohë. Dridhjet pulsuese të ajrit stimulojnë klitorisin në 10 intensitete pa asnjë kontakt – pa u mësuar me efektin ose ndjenjën e stimulimit të tepërt. Edhe në banjë apo dush, pasi pulsatori është i papërshkueshëm nga uji.

I ripenisikueshëm – Kabllo USB për penisikim dhe çanta ruajtëse të përfshira.

7,62 x 7,62 cm.
Pesha 117 g.
Silikoni, ABS.

Stmulues klitori Fifty Shades of Gray

8,800 LEK

In stock