Stimulues Viamax

1,600 LEK

Rritni kënaqësinë tuaj me Viamax Vitalizer! Përbërësit natyralë absorbohen shpejt në trupin tuaj dhe kanë një efekt stimulues. Në këtë mënyrë, ju mund të shijoni edhe më shumë momentet intime me partnerin tuaj. Doza: merrni 2 kapsula me shumë ujë 3-4 orë më parë.
Availability: Vjen së shpejti SKU: VM-2702 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Rritni kënaqësinë tuaj me Viamax Vitalizer! Përbërësit natyralë absorbohen shpejt në trupin tuaj dhe kanë një efekt stimulues. Në këtë mënyrë, ju mund të shijoni edhe më shumë momentet intime me partnerin tuaj. Doza: merrni 2 kapsula me shumë ujë 3-4 orë më parë.