-39%

Stimulues Viamax 10 pc

5,099 LEK

Rritni kënaqësinë tuaj me Viamax Vitalizer! Përbërësit natyralë përthithen shpejt në trupin tuaj dhe kanë një efekt stimulues. Në këtë mënyrë mund të shijoni edhe më shumë momentet intime me partnerin.

Availability: Vjen së shpejti SKU: VM-2710 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rritni kënaqësinë tuaj me Viamax Vitalizer! Përbërësit natyralë përthithen shpejt në trupin tuaj dhe kanë një efekt stimulues. Në këtë mënyrë mund të shijoni edhe më shumë momentet intime me partnerin.

Doza: merrni 2 kapsula me shumë ujë 3-4 orë përpara. Përbërësit për kapsulë: Fenugreek (Trigonella Foenum-Graecum) – 100 mg, Maca (Lepidium meyenii) – 100 mg, Tërshërë (Avena Sativa) – 100 mg, Siberian-Xhenseng (Eleutherococcus Senticosus) – 10 mg kineze – 75 mg, mjedër kineze (Rubus Chingii Fructus) – 75 mg, brom (Cistanche Salsa) – 40 mg, arrë Cola (Cola Acuminata) – 40 mg, Hithër thumbuese (Urtica Dioica) – 40 mg, Lëvorja Cassia (Cinnamomum Cassia Cortex ) – 20 mg, Rrënja e gjurit të kaut (Achyranthes Bidentata Radix) – 20 mg, Rrënja e jamballit (Glycyrrhiza Glabra Radix) – 10 mg. Predha e kapsulës: Xhelatinë e fortë, glicerinë, ngjyrosje ushqimore E133 dhe 171.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Një dietë e larmishme, e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme janë të rëndësishme. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve. Konsultohuni me një ekspert përpara se të merrni ndonjë suplement në rast të shtatzënisë, ushqyerjes me gji, përdorimit të ilaçeve ose sëmundjes. Rezultati i dëshiruar mund të ndryshojë nga personi në person.

Stimulues Viamax 10 pc

5,099 LEK

In stock