Stimulues Spray Mr.Cock Back Door

1,300 LEK

Mr.Cock Back Door – ul ndjeshëm ndjeshmërinë e zonës anal. Për një akt dashurie dhe pa dhimbje. Aplikojnei me 3-4 sprucime.  Përbërësit: Propylene Glycol, Laureth-4, Gel Aloe Barbadensis, Panthenol, Aqua, Mentha Piperita Oil, Acid Citric

Availability: Në gjëndje SKU: 7525201019 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mr.Cock Back Door – ul ndjeshëm ndjeshmërinë e zonës anal. Për një akt dashurie dhe pa dhimbje. Aplikojnei me 3-4 sprucime.  Përbërësit: Propylene Glycol, Laureth-4, Gel Aloe Barbadensis, Panthenol, Aqua, Mentha Piperita Oil, Acid Citric

Stimulues Spray Mr.Cock Back Door

Stimulues Spray Mr.Cock Back Door

1,300 LEK

In stock