-40%

Stimulues Spray Long Power

Çmimi origjinal qe: 3,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,800 LEK.

Spray ftohës dhe ushqyes për burrat. Spërkateni disa herë në penis dhe butësisht fërkojeni. Vetëm për përdorim të jashtëm. 15 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06180710000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Spray ftohës dhe ushqyes për burrat. Spërkateni disa herë në penis dhe butësisht fërkojeni. Vetëm për përdorim të jashtëm. 15 ml.

Stimulues Spray Long Power

Çmimi origjinal qe: 3,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,800 LEK.

Out of stock