Stimulues per femra

4,310 LEK

Kujdesi për të gjitha gratë! Intensifikoni orgazmën tuaj me këtë xhel stimulues për gratë. Aplikoni 1-2 pika në klitoris dhe gëzoni ndjeshmëri të pëlqyeshme qoftë vetëm ose me partnerin tuaj! Me përbërës të zgjedhur. 15 ml. Përfshin fletushkën e udhëzimeve.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06136810000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kujdesi për të gjitha gratë! Intensifikoni orgazmën tuaj me këtë xhel stimulues për gratë. Aplikoni 1-2 pika në klitoris dhe gëzoni ndjeshmëri të pëlqyeshme qoftë vetëm ose me partnerin tuaj! Me përbërës të zgjedhur. 15 ml. Përfshin fletushkën e udhëzimeve.

Stimulues per femra

Stimulues per femra

4,310 LEK

Out of stock