Stimulues klitori JO

4,100 LEK

JO VOLT është një formulë aktuale me bazë vaji e krijuar për të stimuluar dhe rritur kënaqësinë sensuale me një ndjesi drithëruese emocionuese. Serumi i lehtë është krijuar për të rritur epshin, ndjesinë e prekjes dhe ndjeshmërinë gjatë paralojës dhe lojërave solo. Formula pa konservues dhe nuk përmban L-Arginine.

Availability: Në gjëndje SKU: E26870 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

JO VOLT është një formulë aktuale me bazë vaji e krijuar për të stimuluar dhe rritur kënaqësinë sensuale me një ndjesi drithëruese emocionuese. Serumi i lehtë është krijuar për të rritur epshin, ndjesinë e prekjes dhe ndjeshmërinë gjatë paralojës dhe lojërave solo. Formula pa konservues dhe nuk përmban L-Arginine.

– stimulues klitorial me bazë vaji
– shijoni një ndjesi gumëzhitëse dhe ndjesi shpimi gjilpërash
– Pa paraben, glicering dhe glikol
– Ndjesia mund të zgjasë deri në 45 minuta

Përbërësit:
Oleyl Alcohol, vaj frutash Olea Europaea (ulliri), Ekstrakt frutash Zanthoxylum Bungeanum

Stimulues klitori JO

4,100 LEK

In stock