Stimulues Ironman Spray

3,500 LEK

Spray The IRONMAN Intimate Care mund te parandaloj ejakulimin e parakohshem, cfare do te thote se meshkujt mund te zgjasin dhe te intensifikojne kohen e aktit. Shishe 30 ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 06136650000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Spray The IRONMAN Intimate Care mund te parandaloj ejakulimin e parakohshem, cfare do te thote se meshkujt mund te zgjasin dhe te intensifikojne kohen e aktit. Shishe 30 ml.

Stimulues Ironman Spray

Stimulues Ironman Spray

3,500 LEK

In stock