-30%

Stimulues Guarana

Çmimi origjinal qe: 2,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,820 LEK.

Merrni një lugë çaji 3 herë në ditë të përzier me ndonjë pije si një nxitje e energjisë. Stimulues seksual. Guarana është një afrodiziak ekzotik. Ky stimulues seksual kryesisht përbëhet nga Guarana, një bimë me veti energjizuese dhe stimuluese. Ne rekomandojmë ta përdorni atë si një nxitje të energjisë. Përmban kafeinë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252168 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Merrni një lugë çaji 3 herë në ditë të përzier me ndonjë pije si një nxitje e energjisë. Stimulues seksual. Guarana është një afrodiziak ekzotik. Ky stimulues seksual kryesisht përbëhet nga Guarana, një bimë me veti energjizuese dhe stimuluese. Ne rekomandojmë ta përdorni atë si një nxitje të energjisë. Përmban kafeinë.

Stimulues Guarana

Çmimi origjinal qe: 2,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,820 LEK.

Out of stock