Stimulues Aphordict Guarana

2,000 LEK

Merrni një lugë çaji 3 herë në ditë të përzier me ndonjë pije si një nxitje e energjisë. Stimulues seksual. Guarana Zn është një afrodiziak ekzotik. Ky stimulues seksual kryesisht përbëhet nga Guarana, një bimë me veti energjizuese dhe stimuluese. Ne rekomandojmë ta përdorni atë si një nxitje të energjisë. Përmban kafeinë.

Availability: Në gjëndje SKU: 252169 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Merrni një lugë çaji 3 herë në ditë të përzier me ndonjë pije si një nxitje e energjisë. Stimulues seksual. Guarana Zn është një afrodiziak ekzotik. Ky stimulues seksual kryesisht përbëhet nga Guarana, një bimë me veti energjizuese dhe stimuluese. Ne rekomandojmë ta përdorni atë si një nxitje të energjisë. Përmban kafeinë.