Stimulues ANOS Special Spray 30Ml

2,700 LEK

Spray anal ushqyes me efekt ftohes per te zbutur lekuren dhe penetrim me te lehte. Perdorimi: aplikoni 1-2 sprucime ne anus dhe lereni te veproj per pak kohe. Me tolerance te larte mukoze, pa yndyrna dhe i tretshem ne uje. Spray 30 ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 06224190000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Spray anal ushqyes me efekt ftohes per te zbutur lekuren dhe penetrim me te lehte. Perdorimi: aplikoni 1-2 sprucime ne anus dhe lereni te veproj per pak kohe. Me tolerance te larte mukoze, pa yndyrna dhe i tretshem ne uje. Spray 30 ml.

Stimulues ANOS Special Spray 30Ml

Stimulues ANOS Special Spray 30Ml

2,700 LEK

In stock