Stilolapsa Stripping Ball Pen Man

100 LEK

Djemtë me të bukur duke bër striptizëm për ju!
Thjesht rrotullojeni stilolapsin me kokë poshtë dhe djali do të zhvishet për ju! Ngjyra dhe djem të ndryshëm. Përzgjedhja e ngjyrës se stilolapsit do të bëhet në mënyrë rastësore. Çmimi është vetëm për një stilolaps.

Availability: Në gjëndje SKU: 07753550000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Djemtë me të bukur duke bër striptizëm për ju!
Thjesht rrotullojeni stilolapsin me kokë poshtë dhe djali do të zhvishet për ju! Ngjyra dhe djem të ndryshëm. Përzgjedhja e ngjyrës se stilolapsit do të bëhet në mënyrë rastësore. Çmimi është vetëm për një stilolaps.

Stilolapsa Stripping Ball Pen Man

Stilolapsa Stripping Ball Pen Man

100 LEK

In stock