-30%

Sticky Titty

644 LEK

Një tërheqës i syrit gjatë një striptizë të nxehtë, në një performancë magjepsëse magjepsëse ose si një surprizë nën lingerie hollë! Yje të shkëlqyera me ngjyrë bakri me shtresë ngjitëse që të rrinë në nipples. Ata gjithashtu mbulojnë areola dhe janë perfekte për gjinjtë e mëdhenj. Ø 8,5 cm. Nje pale. Letër / PET, ngjitës.

Availability: Në gjendje SKU: 07005680000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një tërheqës i syrit gjatë një striptizë të nxehtë, në një performancë magjepsëse magjepsëse ose si një surprizë nën lingerie hollë! Yje të shkëlqyera me ngjyrë bakri me shtresë ngjitëse që të rrinë në nipples. Ata gjithashtu mbulojnë areola dhe janë perfekte për gjinjtë e mëdhenj. Ø 8,5 cm. Nje pale. Letër / PET, ngjitës.

Sticky Titty

Sticky Titty

644 LEK

In stock