Dildo Cumshot

Dildo Cumshot

2,800 LEK

Nje dildo i vertete i cili jo vetem duket si nje penis i vertete, por edhe ejakulon si nje i tille. Ai thithe cdo lloj lengu dhe e sperkat kur e shtypni. Material elastik me damar te ngrire.

Availability: 2 in stock SKU: 05201600000 Categories: ,
  • Description

Description

Nje dildo i vertete i cili jo vetem duket si nje penis i vertete, por edhe ejakulon si nje i tille. Ai thithe cdo lloj lengu dhe e sperkat kur e shtypni. Material elastik me damar te ngrire. Masa: 19 cm, Ø 4 cm. 

You've just added this product to the cart: