Spray Relaxxx Woman 20ml

1,500 LEK

Kontribuon në mënyrë të konsiderueshme në lojërat anale pa dhimbje dhe në këtë mënyrë më të pëlqyeshme dhe siguron kënaqësi maksimale në zonën anale. Aplikimi: 3 – 4 spërkatje.

Përbërësit: Propylene Glycol, Laureth-4, Gel Aloe Barbadensis, Panthenol, Aqua, Mentha Piperita Oil, Acid Citric

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7525200102 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kontribuon në mënyrë të konsiderueshme në lojërat anale pa dhimbje dhe në këtë mënyrë më të pëlqyeshme dhe siguron kënaqësi maksimale në zonën anale. Aplikimi: 3 – 4 spërkatje.

Përbërësit: Propylene Glycol, Laureth-4, Gel Aloe Barbadensis, Panthenol, Aqua, Mentha Piperita Oil, Acid Citric

Spray Relaxxx Woman 20ml

Spray Relaxxx Woman 20ml

1,500 LEK

In stock