Spray oral Orgie

2,400 LEK

Uau! Strawberry Ice Bucal Spray nga Orgie është perfekt për ndjesi të ftohta gjatë puthjeve dhe seksit oral. Formula origjinale e Spray Bucal me mentol, eukalipt dhe luleshtrydhe është si një kub akulli me shije frutash, i cili është i shkëlqyeshëm për lojëra emocionuese të temperaturës që mund të rrisë pritjen dhe zgjimin. Ky llak gjithashtu mund të rrisë kënaqësinë. Një ose dy spërkatje të kësaj në buzë dhe stimulimi i të ftohtit mund të fillojë – Wow!

10 ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 06264730000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Spërkateni me një efekt ftohës
  • Për puthje të akullta, me fruta dhe seks oral
  • Me mentol, eukalipt dhe luleshtrydhe
  • Rrit pritjen dhe zgjimin
  • Intensifikon kënaqësinë

Uau! Strawberry Ice Bucal Spray nga Orgie është perfekt për ndjesi të ftohta gjatë puthjeve dhe seksit oral. Formula origjinale e Spray Bucal me mentol, eukalipt dhe luleshtrydhe është si një kub akulli me shije frutash, i cili është i shkëlqyeshëm për lojëra emocionuese të temperaturës që mund të rrisë pritjen dhe zgjimin. Ky llak gjithashtu mund të rrisë kënaqësinë. Një ose dy spërkatje të kësaj në buzë dhe stimulimi i të ftohtit mund të fillojë – Wow!

10 ml.

Spray oral Orgie

2,400 LEK

In stock