Spray oral me luleshtrydhe

2,000 LEK

Oral Joy Strawberry ju jep më shumë argëtim dhe kënaqësi gjatë seksit oral me këtë xhel sensual dhe me shije. Oral Joy Strawberry ka shije si më shumë. Ky xhel i butë dhe i lehtë përhapës ka një aromë sensuale të luleshtrydhes dhe është veçanërisht për të gjithë, të cilët dëshirojnë të përjetojnë më shumë argëtim dhe kënaqësi gjatë seksit oral. Vendosni Oral Joy Strawberry në zonat intime dhe provoni rritjen e efektit erotik tek ju dhe partneri juaj. 30 ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 251915 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Oral Joy Strawberry ju jep më shumë argëtim dhe kënaqësi gjatë seksit oral me këtë xhel sensual dhe me shije. Oral Joy Strawberry ka shije si më shumë. Ky xhel i butë dhe i lehtë përhapës ka një aromë sensuale të luleshtrydhes dhe është veçanërisht për të gjithë, të cilët dëshirojnë të përjetojnë më shumë argëtim dhe kënaqësi gjatë seksit oral. Vendosni Oral Joy Strawberry në zonat intime dhe provoni rritjen e efektit erotik tek ju dhe partneri juaj. 30 ml.