-20%

Spray oral Butter rum

2,480 LEK

Sensuva është një markë kryesore në fushën e vajrave të masazhit dhe lubrifikantëve, ndër të tjera. Me paketimin e tyre të gëzueshëm luksoz dhe aromat befasuese, ato ofrojnë një gamë të tërë produktesh për më shumë argëtim dhe sensualitet në dhomën e gjumit. Spray relaksues Sensuva Deeply Love You është ideal për përdorim me kënaqësi orale të partnerit mashkull. Spërkatni 1 ose 2 herë lëngun në pjesën e pasme të gojës. Kjo është e mjaftueshme për të relaksuar muskujt në fyt në mënyrë që të dy partnerët të përfitojnë sa më shumë nga dhënia dhe marrja e stimulimit oral. Era dhe shija janë të këndshme dhe shtojnë një shtesë në parathënie. Sensuva Relaxing Spray vjen në një shishe të këndshme me një sistem të dobishëm llak, dozohet lehtë dhe gjithashtu vegan.

Availability: Në gjëndje SKU: VL-495 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sensuva është një markë kryesore në fushën e vajrave të masazhit dhe lubrifikantëve, ndër të tjera. Me paketimin e tyre të gëzueshëm luksoz dhe aromat befasuese, ato ofrojnë një gamë të tërë produktesh për më shumë argëtim dhe sensualitet në dhomën e gjumit. Spray relaksues Sensuva Deeply Love You është ideal për përdorim me kënaqësi orale të partnerit mashkull. Spërkatni 1 ose 2 herë lëngun në pjesën e pasme të gojës. Kjo është e mjaftueshme për të relaksuar muskujt në fyt në mënyrë që të dy partnerët të përfitojnë sa më shumë nga dhënia dhe marrja e stimulimit oral. Era dhe shija janë të këndshme dhe shtojnë një shtesë në parathënie. Sensuva Relaxing Spray vjen në një shishe të këndshme me një sistem të dobishëm llak, dozohet lehtë dhe gjithashtu vegan.

Spray oral Butter rum

2,480 LEK

In stock