-50%

Spray me feromone (femra)

Çmimi origjinal qe: 3,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,900 LEK.

Feromonet stimulojnë dëshirat natyrore për tërheqje shtesë. Ky llak mund të përdoret në shtratin tuaj ose në trupin tuaj dhe përhap aromën e bukur të qershisë dhe lotusit të bardhë. Ky llak është krijuar posaçërisht për gratë për të tërhequr burrat.

Availability: Në gjendje SKU: 67090 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Feromonet stimulojnë dëshirat natyrore për tërheqje shtesë. Ky llak mund të përdoret në shtratin tuaj ose në trupin tuaj dhe përhap aromën e bukur të qershisë dhe lotusit të bardhë. Ky llak është krijuar posaçërisht për gratë për të tërhequr burrat.

Spray me feromone (femra)

Çmimi origjinal qe: 3,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,900 LEK.

In stock