Krem Stimulues Spanish Love 40Ml

3,140 LEK

Krem stimulues per Meshkuj & Femra!
Nje produkt modern per kujdesin personal qe ndihmon per te permbushur seksualitetin tuaj, per te kompletuar jeten seksuale dhe rritur mireqenien seksuale.
Tek Femrat rigjalleron dhe rifreskon zonen gjenitale, nxit qarkullimin e gjakut ne zonat intime duke e rritur me tej mireqenien tuaj seksuale.
Tek Meshkujt nxit qarkullimin e gjakut, vecanerisht tek organet gjenitale te tij, per nje terheqje te qendrueshme & plot zell ndaj sexit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06175390000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem stimulues per Meshkuj & Femra!
Nje produkt modern per kujdesin personal qe ndihmon per te permbushur seksualitetin tuaj, per te kompletuar jeten seksuale dhe rritur mireqenien seksuale.
Tek Femrat rigjalleron dhe rifreskon zonen gjenitale, nxit qarkullimin e gjakut ne zonat intime duke e rritur me tej mireqenien tuaj seksuale.
Tek Meshkujt nxit qarkullimin e gjakut, vecanerisht tek organet gjenitale te tij, per nje terheqje te qendrueshme & plot zell ndaj sexit.

Perberesit: Simmondsia Chineses seed oil, Cera alba, cinnamal, rosmarinus leaf oil, panax ginseng extracts, linalool, etc.

Aplikimi: Perhapni nje sasi te vogel kremi (sa nje kokerr bizele) ne klitor & labia (per femrat) ose ne penis & testikuj (per meshkujt) dhe masaxhojeni ate butesisht derisa kremi te jete perthithur nga lekura.

Spanish Love Cream nuk duhet te perdoret ne te njejten kohe me prezervative. Perdorimi i prezervativit duhet te behet te pakten 30 minuta mbas aplikimit me krem.
Perdoreni kremin brenda 12 muajve mbas hapjes se tubetes.

Krem Stimulues Spanish Love 40Ml

Krem Stimulues Spanish Love 40Ml

3,140 LEK

Out of stock