Smoothglide Original Silicone 100ml

1,300 LEK

Smoothglide Original Silicone – lubrifikant shume efektiv. Dhe nje sasi e vogel mjafton per nje lubrifikim te mire. Me baze silikoni. I testuar dermatologjikisht. Nuk permban prezervuar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7525270050 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Smoothglide Original Silicone – lubrifikant shume efektiv. Dhe nje sasi e vogel mjafton per nje lubrifikim te mire. Me baze silikoni. I testuar dermatologjikisht. Nuk permban prezervuar.