Smoothglide Anal Relaxingspray 20ml

2,100 LEK

Spray anal Smoothglide – produkti perfekt per perkujdese te zones anale me aloe vera. Ul ndjeshmerine ne zonen anale, duke siguruar nje penetrim me te rehatshem, dhe nje akt me te kenaqshem. Perdorimi i rekomanduar: 3-4 sprucime ne zonen e jashtme intime. 20ml.

Availability: Në gjëndje SKU: 7525260010 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Spray anal Smoothglide – produkti perfekt per perkujdese te zones anale me aloe vera. Ul ndjeshmerine ne zonen anale, duke siguruar nje penetrim me te rehatshem, dhe nje akt me te kenaqshem. Perdorimi i rekomanduar: 3-4 sprucime ne zonen e jashtme intime. 20ml.

Smoothglide Anal Relaxingspray 20ml

Smoothglide Anal Relaxingspray 20ml

2,100 LEK

In stock