Small Bendable Dildo

4,500 LEK

Dildo realiste e bërë nga lëkura natyrale shumë e butë
Me glas të fryrë dhe venat goditëse
E përkulshme: deri në një kënd 20° dhe qëndron në pozicion

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05328000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo realiste e bërë nga lëkura natyrale shumë e butë
Me glas të fryrë dhe venat goditëse
E përkulshme: deri në një kënd 20° dhe qëndron në pozicion
Me një filxhan thithës
Material Nature Skin jashtëzakonisht i butë dhe i shtrydhur për një ndjesi realiste!
Dildo e vogël e përkulshme nga Nature Skin është në një formë realiste të penisit. Dildo ka glas të fryrë, vena në bosht dhe testikuj të lëmuar. Megjithatë, kulmi i vërtetë është se dildo mund të përkulet dhe më pas qëndron në atë pozicion (mund të përkulet në një maksimum prej 20°). Me një filxhan thithës.

Gjatësia e plotë 17 cm, Ø 3,8-4,2 cm. Pesha 242 g. TPE.

Small Bendable Dildo

4,500 LEK

Out of stock