Slip Brazilian Body Party M

1,600 LEK

Slip Brazilian Body Party brazilian është bërë me një pëlhurë cilësore mikro rrjetë peshku, e bërë nga elastani. Detajet e arta, rripat dhe rregulluesit ju bëjnë të ndiheni seksi dhe rehat në të njëjtën kohë. Grykë pambuku.

Availability: Në gjendje SKU: KSL-16387-M Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Slip Brazilian Body Party brazilian është bërë me një pëlhurë cilësore mikro rrjetë peshku, e bërë nga elastani. Detajet e arta, rripat dhe rregulluesit ju bëjnë të ndiheni seksi dhe rehat në të njëjtën kohë. Grykë pambuku.
Materiali – 90% poliamid, 10% elastan

Slip Brazilian Body Party M

1,600 LEK

In stock