Silver Star Vibro Bullet

1,610 LEK

Vibrator klitori prej materiali mjaft te rreshkitshem, me pult kontrrolli dore me shpejtesi te ndryshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05613710000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator klitori prej materiali mjaft te rreshkitshem, me pult kontrrolli dore me shpejtesi te ndryshme. Permasa: 6cm, diametri 2.5cm. Ju lutem posotini dhe baterite: 2 x AA.

Silver Star Vibro Bullet

1,610 LEK

Out of stock