Krem Penisi Shunga Dragon Cream 60Ml

6,900 LEK

Krem penisi!
Ndjesi e zjarrte & e akullt. Mundeson rritjen e ndjeshmerise, potences, energjise dhe ndihmon ne kontrollin e aftesive seksuale per nje performance optimale. Perpara penetrimit ferkoni penisin ne klitor dhe ne buzet e vagines se partnerit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06157570000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem penisi!
Ndjesi e zjarrte & e akullt. Mundeson rritjen e ndjeshmerise, potences, energjise dhe ndihmon ne kontrollin e aftesive seksuale per nje performance optimale. Perpara penetrimit ferkoni penisin ne klitor dhe ne buzet e vagines se partnerit. Ne momentin e penetrimit partneri juaj do te ndjeje me shpejtesi nxehtesi apo freski e cila e ngacmon klitorin dhe ndihmon ne fryrjen e pikes G, ne ngushtimin e mureve vaginale duke rritur keshtu ndjeshmerine per te arritur orgazma te forta dhe te shumta.

Perberesit: Pluhur kardamon, pluhur guarana, vitamine B6 & B12, etj.
Perdorimi: Perhapni nje sasi kremi ne penis & testikuj dhe masazhojeni butesisht rreth 30 sec.

Krem Penisi Shunga Dragon Cream 60Ml

Krem Penisi Shunga Dragon Cream 60Ml

6,900 LEK

Out of stock