Shkume System Jo Toy Cleaner

900 LEK

Lodrat tuaja janë të mira për ju. Jini të mirë me ta. JO Toy Cleaner dezinfekton, freskon dhe zgjat jetën e lodrave tuaja të preferuara.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E25031 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lodrat tuaja janë të mira për ju. Jini të mirë me ta. JO Toy Cleaner dezinfekton, freskon dhe zgjat jetën e lodrave tuaja të preferuara.

– Formula antibakteriale, jo e yndyrshme është e butë dhe pa erë
– I sigurt për përdorim me të gjitha lodrat
– Nuk përmban Alkool, Glicerinë, Parabenë apo Kimikate Petro
– Pompa shpërndan shkumë të lehtë për t’u përdorur
– Trupi i sigurt

Zgjatni jetën e lodrave tuaja të preferuara me JO Toy Cleaner.

Me një shpërndarës të përshtatshëm pompe, JO Toy Cleaner është një shkumë e lehtë për t’u parë që siguron mbulim total të lodrës suaj. Dezinfekton në mënyrë të sigurt çdo lodër pa kimikate të forta, glicerinë, alkool ose parabenë. Është i butë, pa erë dhe i sigurt për trupin.

E përputhshme me lodra latex, gome, silikoni, qelqi dhe metali.

Shkume System Jo Toy Cleaner

900 LEK

In stock