-30%

Shkume masazhi Tickle MyBody bajame e embel

Çmimi origjinal qe: 2,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,610 LEK.

Erëzoni masazhet tuaja! Tickle My Body ju fton në ndjesi të reja të këndshme. Aplikoni këtë shkumë masazhi kërcitëse dhe shijoni strukturën e saj të mahnitshme, të freskët. Shkuma do t’ju sjellë një ndjenjë të hollë dhe ndjesi të këndshme, gudulisëse.

Availability: Në gjendje SKU: 3200 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Erëzoni masazhet tuaja! Tickle My Body ju fton në ndjesi të reja të këndshme. Aplikoni këtë shkumë masazhi kërcitëse dhe shijoni strukturën e saj të mahnitshme, të freskët. Shkuma do t’ju sjellë një ndjenjë të hollë dhe ndjesi të këndshme, gudulisëse.

Shkume masazhi Tickle MyBody bajame e embel

Çmimi origjinal qe: 2,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,610 LEK.

In stock