Set Vaj Masazhi Shunga (pjeper + magon)

1,000 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: S9077026 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me këtë pajisje masazhesh orientale, dhënia dhe marrja e masazheve nuk do të jetë më përsëri e njëjtë. Ky komplet përmban një përzierje për të përgatitur deri në 4 litra xhel masazh dhe një fletë të artë, në mënyrë që të mund të zhvendoseni në një botë plot kënaqësi. Vendosni fletën në shtrat, në divan, apo edhe në dysheme, bëni përzierjen dhe përgatituni për masazhin më të këndshëm dhe të butë të jetës tuaj.

Frymëzuar nga arti erotik japonez, produktet shunga janë bërë për dashamirët e kënaqësisë. Ata janë produkte që ju ftojnë të udhëtoni në një botë me pasion dhe ndjesi. Ato janë elegante dhe të rafinuara dhe do ju marrin në një valë sensualiteti dhe pasioni.

Set Vaj Masazhi Shunga (pjeper + magon)

1,000 LEK

In stock