Set trupore Bunny

7,600 LEK

Një set i plotë për lepurushat seksi!
Set lepuri 5-pjesësh nga Cottelli Costumes që përfshin një trup me një bisht lepuri të lëvizshëm, pranga, një shirit koke me veshë dhe një jakë me një kravatë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24709691021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një set i plotë për lepurushat seksi!
Set lepuri 5-pjesësh nga Cottelli Costumes që përfshin një trup me një bisht lepuri të lëvizshëm, pranga, një shirit koke me veshë dhe një jakë me një kravatë.

Një trup tub elastik, pa rripa në një pamje të bukur mat. Pomponi i puplave mund të ngjitet mbi bukë nëpërmjet kapëseve me grep dhe unazë. Jaka ka një papion elegant në pjesën e përparme dhe mbërthyes me grep dhe unazë në pjesën e pasme. Prangat kanë të dyja 2 butona. Veshët në shiritin e kokës janë të përkulshëm.

Trupi 90% poliestër, 10% material elastik; jakë dhe pranga 95% poliestër, 5% material elastik.
Përmban pjesë jo-tekstile me origjinë shtazore.

  • Set lepurash me 5 pjesë
  • Trup tub në pamje të bukur mat
  • Pompon me pendë të lëvizshme
  • Shirit koke me veshë lepurash të përkulshëm
  • Përfshirë pranga dhe jakë

Set trupore Bunny

7,600 LEK

Out of stock