Set Toys Surprise Surprise

8,000 LEK

Set lodrash ngjyre lejla me 12 cope. Permban: vibrator te fuqishem (17 cm, diam. 2 – 2.6 cm), menge penisi per vibratorin ose penisin, plub anal, masturbator vagine, ruaza anale, kater menge penisi, unaze penisi, love ball duo dhe vibro-bullet. Materiali: ABS, TPE. Baterite e perfshira.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05724700000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set lodrash ngjyre lejla me 12 cope. Permban: vibrator te fuqishem (17 cm, diam. 2 – 2.6 cm), menge penisi per vibratorin ose penisin, plub anal, masturbator vagine, ruaza anale, kater menge penisi, unaze penisi, love ball duo dhe vibro-bullet. Materiali: ABS, TPE. Baterite e perfshira.

Set Toys Surprise Surprise

Set Toys Surprise Surprise

8,000 LEK

Out of stock