-5%

Set toy ALL ABOUT YOUR CLIT*

17,765 LEK

GJITHA RRETH KITIT TUAJ CLIT është një komplet i zgjuar lodrash seksi, i projektuar për stimulim gjithëpërfshirës dhe preciz të klitorit – jashtë dhe brenda – dhe kulme ekstra intensive.

Availability: Në gjëndje SKU: 00070 Kategori: , , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

PËRFRATO CLITIN
GJITHA RRETH KITIT TUAJ CLIT është një komplet i zgjuar lodrash seksi, i projektuar për stimulim gjithëpërfshirës dhe preciz të klitorit – jashtë dhe brenda – dhe kulme ekstra intensive.

TI THONI KLITORI I JASHTËM ËSHTË THJESHT MAJA E ajsbergut – ÇFARË DO TË DO TË DO TË DO TË DO TË THJESH ME KËTË?
Klitorisi është më shumë se pjesa që është e dukshme nga jashtë. Në fakt, pjesa brenda trupit përbën rreth 90% të strukturës së klitorit. Kjo do të thotë që mbaresat e brendshme nervore – shumë prej të cilave ulen në të dyja anët e vaginës – mbajnë një potencial të madh FUN (me sasinë e duhur të stimulimit). Nëse masazhoni vetëm majën e jashtme të klitorisit, mund të përdorni vetëm një pjesë të potencialit tuaj të kënaqësisë.

E DUA NDIJEN E MAZAZHIT TË JASHTËM KLITORAL. SI MUND TË RRITJE EDHE MË SHUMË FAKTORIN E ARGËTIMIT KY SET LODARE?
Kompleti ju shumëfishon kënaqësinë! Vetëm kur kombinoni stimulimin e jashtëm të klitorit me stimulimin e synuar të klitorisit të brendshëm, mund të shfrytëzoni potencialin e plotë të pikës suaj të preferuar të nxehtë dhe të përjetoni kulmin me oomh të vërtetë.

TINGËLË SHKËLQËZUESHME, POR A DO TË DUA ENDE TË BËJ SEKS ME NJË PERSON REAL?
Po, sigurisht, sepse GJITHA RRETH KIT TUAJ CLIT është gjithashtu i shkëlqyeshëm për çifte. Edhe më mirë, nëse partneri juaj stimulon zona të tjera erogjene, zona e aktivizuar në qendrën e kënaqësisë së trurit tuaj – e cila është përgjegjëse për përvojën e intensitetit të orgazmës – rritet automatikisht. Me pak fjalë: Më shumë është më shumë.

Set toy ALL ABOUT YOUR CLIT*

17,765 LEK

In stock