-30%

Set Suspender

4,760 LEK

Joshje nga dantella! Ky ansambël bind me majën e butë dhe gjysmën e gotave të mbushura. Rripi i pezullës ka një lidhëse të vogël në pjesën e prapme si një tërheqës i syve dhe theksohet nga futjet transparente. 90% poliamide, 10% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22137451111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Joshje nga dantella! Ky ansambël bind me majën e butë dhe gjysmën e gotave të mbushura. Rripi i pezullës ka një lidhëse të vogël në pjesën e prapme si një tërheqës i syve dhe theksohet nga futjet transparente. 90% poliamide, 10% elastan.

Set Suspender

4,760 LEK

In stock