-30%

Set Suspender Yasmine Blue

5,040 LEK

Joshni partnerin tuaj në këtë set mbresëlënës 3-pjesësh varëse! Kompleti përfshin një sytjena me filxhanë të pa rreshtuar, një rrip varëse dhe një tanga seksi të përshtatshme. Rripat janë gjerësisht të rregullueshëm dhe kompleti vishet rehat falë materialit elastik. Plotësoni look-un me një palë çorape të ngjashme!

Availability: Vjen së shpejti SKU: OBS4006 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Joshni partnerin tuaj në këtë set mbresëlënës 3-pjesësh varëse! Kompleti përfshin një sytjena me filxhanë të pa rreshtuar, një rrip varëse dhe një tanga seksi të përshtatshme. Rripat janë gjerësisht të rregullueshëm dhe kompleti vishet rehat falë materialit elastik. Plotësoni look-un me një palë çorape të ngjashme!

Set Suspender Yasmine Blue

5,040 LEK

Out of stock