-30%

Set Suspender S/M Primula

5,880 LEK

Një treshe emocionuese për joshje sensuale!
Një sytjena me tela, rrip agresioni dhe varg në setin Primula nga koleksioni Eco nga Passion. Të tre pjesët janë bërë nga rrjetë elektrike elastike dhe transparente. Rripi i varëses ka dantellë delikate të djegur dhe dy të prera në pjesën e përparme ashtu si kupat e sutjenave të lidhura me kabllo. Sutjena dhe rripi i apetit ka një mbërthyes me grep në pjesën e pasme. Sutjenat dhe rripat e varës mund të rregullohen për një përshtatje të përsosur.

Availability: Në gjendje SKU: 22141211111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Sytjena me tela të mbyllura, rrip agresiv dhe një varg në një komplet
  • Bërë nga rrjetë elektrike elastike
  • Me dantella delikate të djegies
  • Prerje në rripin e varëses dhe kupat e sytjenave
  • Sutjena dhe rripa të rregullueshëm me apetit
  • 95% material i ricikluar dhe i biodegradueshëm

Një treshe emocionuese për joshje sensuale!
Një sytjena me tela, rrip agresioni dhe varg në setin Primula nga koleksioni Eco nga Passion. Të tre pjesët janë bërë nga rrjetë elektrike elastike dhe transparente. Rripi i varëses ka dantellë delikate të djegur dhe dy të prera në pjesën e përparme ashtu si kupat e sutjenave të lidhura me kabllo. Sutjena dhe rripi i apetit ka një mbërthyes me grep në pjesën e pasme. Sutjenat dhe rripat e varës mund të rregullohen për një përshtatje të përsosur.

47% poliamid (i ricikluar), 43% poliamid (i rigjeneruar), 7% elastik (i rigjeneruar) 3% Lycra.
Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për këtë etiketë.
Pa çorape.

Koleksioni ECO përdor 95% materiale të ricikluara dhe të biodegradueshme, të cilat prodhohen nëpërmjet teknologjive të rinovueshme, për prodhimin e këtij koleksioni. Përdor gjithashtu pigmente me ngjyra natyrale, prodhon emetime më të ulëta të CO2 dhe ka 56% më pak konsum të vogël të ujit. Konfirmuar nga certifikatat e njohura globalisht GRS, GL dhe OEKO-TEX!

Set Suspender S/M Primula

5,880 LEK

In stock