-30%

Set Suspender Mettia

5,040 LEK

Është nxehtë këtu! Kjo ngjyrë e kuqe, këto rripa joshëse – duhet të jetë kompleti Mettia! Dëshironi që temperatura në dhomën e gjumit të arrijë kulmin e saj dhe lojërat e liga me të dashurin tuaj të zgjasin shumë gjatë?

Availability: Në gjendje SKU: E32660 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Është nxehtë këtu! Kjo ngjyrë e kuqe, këto rripa joshëse – duhet të jetë kompleti Mettia! Dëshironi që temperatura në dhomën e gjumit të arrijë kulmin e saj dhe lojërat e liga me të dashurin tuaj të zgjasin shumë gjatë? Hyni në këtë dantellë jashtëzakonisht femërore dhe ju garantojmë se gjëja e fundit që do të mendoni është të dilni nga dhoma e gjumit para agimit! Ju tashmë e dini se jeni gati për këtë, apo jo?

Detajet që duhet të dini:

set joshëse Mettia: rrip llastik seksi, sytjena dhe brekë të ngjashme
Ngjyra e kuqe e thellë e kombinuar me të zezën klasike – ndeshje perfekte!
sytjena të buta me rripa të kryqëzuar në pjesën e pasme – stil unik!
Prerja e sytjena arrin deri në bel – kthesa të theksuara mahnitëse!
rrathë dekorativë metalikë – një detaj që tërheq vëmendjen
sytjena të rregullueshme dhe rripa llastik – komoditet dhe rehati
material fleksibël dhe i butë (90% poliamid, 10% elastan)

Set Suspender Mettia

5,040 LEK

In stock