Set Suspender Main attraction latex S/M

2,300 LEK

Kjo është paketa totale. Sutjena e nxehtë e lateksit vjen me një llastik të përputhshëm G-String dhe kryq. Elegantisht në modë dhe guximshëm. Mos u ngatërro me mua.

Availability: Në gjendje SKU: 7223114BLKSM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo është paketa totale. Sutjena e nxehtë e lateksit vjen me një llastik të përputhshëm G-String dhe kryq. Elegantisht në modë dhe guximshëm. Mos u ngatërro me mua.

Set 3 pc
sytjena me mbyllje me grep dhe sy në pjesën e pasme dhe rripa të rregullueshëm mbi supe
Latex: 93% najlon / 7% elastik
Klikoni këtu për grafikun e madhësive të buzëkuqit rozë

Kujdesi për pëlhurën
Larja e duarve në ujë të ftohtë
Mos pastroni me tharje
Mos zbardhoni
Linja e thatë
Mos hekurosni

Set Suspender Main attraction latex S/M

2,300 LEK

In stock