-30%

Set Suspender Leafa S/M

5,670 LEK

Një treshe emocionuese për joshje sensuale!
Ka një sytjena me tela, rrip agresiv dhe varg në grupin e gjetheve nga koleksioni Eco nga Passion. Të tre pjesët janë bërë nga rrjetë elektrike elastike, transparente. Sytjena dhe rripi i apetit kanë gjithashtu dantella të zbukuruara edhe në pjesën e përparme. Sutjena dhe rripi i apetit kanë një mbërthyes me grep në pjesën e pasme. Sutjena dhe 6 rripat e varës (3 për anë) mund të rregullohen për një përshtatje të përsosur.

Availability: Në gjëndje SKU: 22141301111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Sytjena me tela të mbyllura, rrip varëse dhe varg në një komplet
  • Bërë nga rrjetë elektrike elastike
  • Rrip agresiv dhe sytjena me dantella delikate
  • Sutjena e rregullueshme dhe 6 rripa me varëse
  • 95% material i riciklueshëm dhe i biodegradueshëm

Një treshe emocionuese për joshje sensuale!
Ka një sytjena me tela, rrip agresiv dhe varg në grupin e gjetheve nga koleksioni Eco nga Passion. Të tre pjesët janë bërë nga rrjetë elektrike elastike, transparente. Sytjena dhe rripi i apetit kanë gjithashtu dantella të zbukuruara edhe në pjesën e përparme. Sutjena dhe rripi i apetit kanë një mbërthyes me grep në pjesën e pasme. Sutjena dhe 6 rripat e varës (3 për anë) mund të rregullohen për një përshtatje të përsosur.

47% poliamid (i ricikluar), 43% poliamid (i rigjeneruar), 7% elastik (i rigjeneruar) 3% Lycra.
Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për këtë etiketë.
Pa çorape.

Koleksioni ECO përdor 95% materiale të ricikluara dhe të biodegradueshme, të cilat prodhohen nëpërmjet teknologjive të rinovueshme, për prodhimin e këtij koleksioni. Përdor gjithashtu pigmente me ngjyra natyrale, prodhon emetime më të ulëta të CO2 dhe 56% më pak konsum të vogël të ujit. Konfirmuar nga certifikatat e njohura globalisht GRS, GL dhe OEKO-TEX!

Set Suspender Leafa S/M

5,670 LEK

In stock