-30%

Set Suspender Kissable flower

2,800 LEK

Një stil ekskluziv me qëndisje delikate me lule dhe harqe!
Sutjena pa tel, rripi dhe vargu në një komplet nga puthja janë bërë tërësisht nga rrjeta elektrike delikate rozë e lehtë me qëndisje të hollësishme lulesh.

Availability: Në gjëndje SKU: 22143343111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sytjena pa tela, rrip agresiv dhe kordon në një set ekskluziv
Powernet me qëndisje të përpunuara me lule
Bra dhe fije me harqe saten
Sutjena dhe rripa të rregullueshëm me apetit
E butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme

Një stil ekskluziv me qëndisje delikate me lule dhe harqe!
Sutjena pa tel, rripi dhe vargu në një komplet nga puthja janë bërë tërësisht nga rrjeta elektrike delikate rozë e lehtë me qëndisje të hollësishme lulesh. Është e butë dhe elastike që do të thotë se është shumë komode për t’u veshur. Në pjesën e përparme të sytjenës me valë dhe në secilën anë të kordonit ka një hark saten të gjallë. Sutjena ka një kapëse në pjesën e pasme dhe rripat janë të rregullueshëm. Rripi i varëses ka një mbërthyes me grep në pjesën e pasme dhe rripa të rregullueshëm të varëses. Vargu i vogël është jashtëzakonisht joshëse për shkak të dy rripave të tij të ngushtë elastikë që takohen në zonën e bigës.

95% poliestër, 5% material elastik. Pa çorape.
E rëndësishme: Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për puthje!

Set Suspender Kissable flower

2,800 LEK

In stock